Používání a podmínky,

Jak používat manager a co se s tím pojí.

Jak správně používat manager:

Pokud objevíte nějakou chybu, nebojte se kontaktovat Správce na jeho e-mail:Genjack@exoria.cz. Jsme rádi za každou nahlášenou chybu.

Manager se sestaven a pospán co možná nejintuivněji, pokud však i přezto nebudete vědět jak danou věc řešit nebojte se kontaktovat správce.

Změna údajů:

Údaje jako jsou Nickname, heslo a e-mail lze v manageru změnit. Po přihlášení naleznete nahoře vpravo odkaz: Změnit údaje. Poté co na na něj kliknete se ozbrazí formulář s příslužnými údaji.
Změněné údaje se upraví též na všech serverech. (Nyní pouze na Minecraft Survive serveru)
V tomto formuláři lze též změnit přístupové IP adresy (tedy ty adresy, ze kterých se můžete na svůj účet přihlásit) a možnost zablokovat nebo odblokovat účet na IP adresy.
Tyto přístupové IP adresy maji vliv pouze v manageru nikde jinde na portálu ne.

Žádost o obnovení hesla:

Pokud se vám stane, že zapomenete heslo k účtu, lze vygenerovat nové pomocí manageru. To se provádí pomocí formuláře: Žádost o Obnovu Hesla.
Poté co si podáte žádost pošleme vám na e-mail obnovovací token, pomocí něhož vám následně změníme heslo a popřípadě vám pošleme kopii hesla na váš e-mail.
Tato druhá část se provádí ve formuláři: Obnova Hesla


Podmínky použítí:

Používáním manageru vyjadřujete souhlas s níže uvedenými pravidly použítí.

Je zakázáno:

Odpovědnost za účet v manageru nese jako tvůrce nikoli web nebo členové webu.

Pokud používáte tyto stránky vyjadřujete souhlas s pravidly Portálu Exoria.cz uveřejněnými v nejaktuálnější podobě na webu www.exoria.cz/pravidla.

Správce, vedení portálu, projektu i serveru se zříkají škod vzniklých používáním těchto služeb. Používání těchto stránek je na vlastní rikziko a každý uživatel je povinnen podle toho jednat.